KreuCelebrity

Ndërron jetë aktorja Robyn Bernard; shkaku i vdekjes një mister!

Ndërron jetë aktorja Robyn Bernard; shkaku i vdekjes një mister!

Robyn Bernard ka ndërruar jetë në moshën 64-vjeçare në San Jacinto të Kalifornisë. Ajo ishte e njohur më së shumti për rolin e saj si Terry Brock në telenovelën popullore, “General Hospital”, pasi bëri debutimin e saj në 1984 para se të largohej nga seriali televiziv në 1990.

Roli i saj i fundit i merituar ishte në vitin 2002 para se të largohej nga skena e aktrimit për 22 vitet e fundit të jetës së saj. Bernard lindi më 26 maj 1959 në Gladewater, Teksas, në një familje në të cilën ajo la pas babain dhe dy motrat e saj.

Ndërron jetë aktorja Robyn Bernard; shkaku i vdekjes një mister!

Policia zbuloi trupin e pajetë të aktores në një fushë në San Jacinto, Kaliforni të martën, sipas RadarOnline. Qyteti i vogël ndodhet pothuajse 3 orë larg Los Angelosit dhe fusha ku u zbulua ndodhet pranë një rezidence që i përkiste aktores.

Policia është dërguar në vendngjarje pas një telefonate dhe ora e vdekjes së saj është shënuar në 4:05 të mëngjesit.

Ndërron jetë aktorja Robyn Bernard; shkaku i vdekjes një mister!

Ende nuk dihet shkaku i vdekjes së aktores, por mendohet se shkak është bërë abuzimi me substancat. Sipas TMZ, një autopsi ishte planifikuar të zhvillohej të mërkurën, më 13 mars. Mbeten për t’u parë rezultatet..

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF