KreuCelebrity

Luizi publikon foto me vajzën, bën dedikim special!

Luizi publikon foto me vajzën, bën dedikim special!

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bene se fundi prindër të një vajze. Çifti po i shijojnë momentet e parë së bashku me Luna Mari e që po kujdesën pafund për të.

Luizi publikon foto me vajzën, bën dedikim special!

Këngëtari postoi nje foto me vogelushen e tij ne rrjetet sociale. Luizi ka bere një dedikim special për vajzën dhe shprehet “Nëse do të mund të shihnit atë që shoh unë, atëherë ju jeni përgjigjja e lutjeve të mia”. Kjo foto ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku grumbulloj mijëra komente të ndryshme.

Luizi publikon foto me vajzën, bën dedikim special!

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF