KreuCelebrity

Amber Rose flet për romancën e ish-partnerit të saj me Cher! Dhe jep një mesazh të vyer!

 Amber Rose flet për romancën e ish-partnerit të saj me Cher! Dhe

Amber Rose ka folur së fundmi për romancën me ish-partnerin e saj Alexander “AE” Edwards me Cher. “Jam shumë e lumtur që ai është me Cher”,  i tha ajo Jason Lee në një episod të ardhshëm të “The Jason Lee Show”.

“Nuk është gjithçka kaos dhe gjëra të tjera. Thjesht dua që ai të jetë një baba i pranishëm për fëmijën tonë. Nuk më intereson nëse është Cher apo një qen, apo një delfin. Unë dua që ai të jetë i lumtur sepse një prind i lumtur, është i mirë për fëmijën tonë. Pra, kjo është gjithçka që më intereson”.

Amber Rose flet për romancën e ish-partnerit të saj me Cher! Dhe

Një vit pasi ata konfirmuan romancën e tyre, Rose dhe Edwards mirëpritën djalin e tyre në tetor 2019. Megjithatë, çifti u nda në gusht 2021 pasi krijuesi i hitit pranoi se e kishte tradhtuar Rose.

Një vit më vonë, Edwards vazhdoi me Cherin pasi ata u njohën në Javën e Modës në Paris në vjeshtën e vitit 2022. Ata thuhet se patën një problem në maj 2023 dhe e ndërprenë romancën e tyre, por u pajtuan muaj më vonë. Ata janë parë në disa net takimesh pasi këngëtarja e “I Got You Babe” më parë pranoi se ata “thjesht takohen me njëri-tjetrin”.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF