KreuCelebrity

Publikohet traileri i filmit “Atlas”, me aktore Jennifer Lopez!

Publikohet traileri i filmit “Atlas”, me aktore Jennifer Lopez!

Netflix sapo ka publikuar trailerin e shumëpritur për filmin e ardhshëm fantastiko-shkencor "Atlas", me protagoniste Jennifer Lopez. Me regji të Brad Peyton, i njohur për punën e tij në "Rampage", ky film i mbushur me yje premton t'i çojë shikuesit në një udhëtim epik nëpër hapësirë dhe teknologji.

Në "Atlas", Jennifer Lopez portretizon personazhin e Atlas Shepherd, një analiste i shkëlqyer i të dhënave me një anë mizantropike.

Publikohet traileri i filmit “Atlas”, me aktore Jennifer Lopez!

Historia sillet rreth aleancës së papritur të Shepherd me inteligjencën artificiale, ndërsa ajo nis një udhëtim të rrezikshëm në hapësirë. E ngarkuar me gjurmimin e një roboti renegat, Shepherd e gjen veten në një garë kundër kohës për të shpëtuar njerëzimin.  Fati i botës qëndron mbi supet e saj teksa lundron nëpër pafundësinë e hapësirës, duke u përballur me rrezikun në çdo hap.

Personazhi i Lopez, Atlas Shepherd, shihet duke komanduar një anije kozmike në mes të kaosit, duke i kërkuar kontrollit të misionit për t'iu përgjigjur kërcënimit të afërt.

Publikohet traileri i filmit “Atlas”, me aktore Jennifer Lopez!

Përveç Jennifer Lopez, "Atlas" krenohet me një kastin plot yje , duke përfshirë Sterling K. Broën dhe Simu Liu. Së bashku, ata sjellin thellësi dhe intensitet në rolet e tyre përkatëse.

Me Jennifer Lopez në krye, e mbështetur nga ekip i fuqishëm, "Atlas" premton të mbajë audiencën mbërthyer nga fillimi në fund.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF