KreuCelebrity

Në fëmijëri e quanin “kukulla e gjallë”, si duket tani vogëlushja më e bukur në SHBA!

Në fëmijëri e quanin “kukulla e gjallë”, si

Aira Marie Brown ishte vetëm dy vjeçe kur u shpall vajza më e bukur në SHBA, pasi mori pjesë në një konkurs "Miss për fëmijë". Vitet kaluan dhe vogëlushja u shndërrua në një vajzë të re të bukur.

Në fëmijëri e quanin “kukulla e gjallë”, si

Aira Marie u krahasua në fëmijëri me një kukull, për lëkurën e saj prej porcelani, flokët biondë dhe sytë e mëdhenj blu. Ajo aktualisht është 16 vjeç dhe vazhdon të jetë modele. Krahas këtij aktiviteti,  tashmë ka debutuar edhe në kinematografi, duke interpretuar në katër filma.

Në fëmijëri e quanin “kukulla e gjallë”, si

Ndërkohë që disa vajza të brezit të saj, të cilat morën pjesë në sfilata bukurie, hoqën dorë nga karriera e modelingut, Aira Marie Broën vazhdon të luftojë për kurorën e Miss. Së fundmi ajo sfiloi në konkursin ‘Miss Silver Fox’ me një fustan rozë, të stilit Barbie.

Në fëmijëri e quanin “kukulla e gjallë”, si

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF