KreuCelebrity

Lily Allen: Karriera ime në muzikë u shkatërrua kur u bëra nënë me fëmijë!

Lily Allen: Karriera ime në muzikë u shkatërrua kur u bëra

Këngëtarja Lily Allen është një nënë e përkushtuar dhe e pranon se fëmijët e përmbushën si njeri. Megjithatë artistja e njohur britanike bën dhe nje pohim befasues: Ajo thotë se pikërisht fëmijët shkatërruan totalisht karrierën e saj.

Lily Allen: Karriera ime në muzikë u shkatërrua kur u bëra

E pyetur në podcastin Radio Times se nëse duhej të rimendonte strategjinë e saj të karrierës pasi u bë me fëmijë. Allen u përgjigj: Unë kurrë nuk kam një strategji kur bëhet fjalë për karrierën, por po, fëmijët e mi e shkatërruan karrierën time".

Lily Allen: Karriera ime në muzikë u shkatërrua kur u bëra

“Dua të them që i dua dhe më kompletojnë, por për sa i përket karrierës së muzikës, u shkatërrua kur atë erdhën në jetë”, u shpreh ajo, teksa rrëfimit shokues i dha edhe tone shakaje. 38 vjeçarja, tha se zgjodhi të tërhiqej nga karriera e saj dhe të fokusohej në rritjen e dy vajzave të saj, të cilat i ndan me ish-bashkëshortin Sam Cooper.

Lily Allen: Karriera ime në muzikë u shkatërrua kur u bëra

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF