KreuCelebrity

Beyonce zbulon titullin e albumit të ardhshëm!

Beyonce zbulon titullin e albumit të ardhshëm!

Beyonce ka surprizuar fansat së fundmi në rrjetin e saj social Instagram, teksa ka zbuluartitullin e albulit të saj të ri.  Aritsja ka zbuluar se albumi quhet “Act II: Cowboy Carter” dhe do të publikohet më 29 mars.

Beyonce njoftoi vazhdimin e albumit të saj “Act I: Renaissance” në Super Bowl gjatë një reklame për Verizon ku në fund të së cilës ajo tha, “Ata janë gati, publikojini këngët e reja”.

Beyonce zbulon titullin e albumit të ardhshëm!

"Act II: Cowboy Carter" po pritet me padurim nga fansat, dhe po ashtu edhe detaje rreth albumit, i cili mund të jetë një nga më të priturat e vitit.

Beyonce ka publikuar dy këngë: “Texas Hold’ Em” dhe 16 Carriages”. “Texas Hold’ Em” u kthye në një hit për muajin shkurt, duke bërë që Beyonce të ishte gruaja e parë me ngjyrë që kryesonte Billboard’s Hot Country Songs.

Beyonce zbulon titullin e albumit të ardhshëm!

Beyonce arriti të ngjitej në vendin e parë në Billboard Hot 100 për herë të nëntë si artiste solo.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF