KreuCelebrity

Arsyeja pse Victoria Beckham nuk buzëqesh ( thuajse) kurrë!

Arsyeja pse Victoria Beckham nuk buzëqesh ( thuajse) kurrë!

Victoria Beckham për vite me radhë është njohur si gruaja me fytyrën e ‘pokerit’ dhe kjo e ka një arsye. Në çdo dalje publike të saj Victoria pothuajse nuk buzëqesh asnjëherë.

Arsyeja pse Victoria Beckham nuk buzëqesh ( thuajse) kurrë!

Asaj nuk i pëlqen kur e pyesin se përse ndodh kjo. Por në një intervistë të bërë nga ‘Vogue’ disa vite me pare, më në fund e dha një përgjige. “Unë jam duke buzëqeshur nga brenda”, ishte shpjegimi i saj. “Ndjej se kam përgjegjësi ndaj komunitetit të modës”, pohonte ajo.

Arsyeja pse Victoria Beckham nuk buzëqesh ( thuajse) kurrë!

Sakaq, tani mesohet se 48-vjeçarja ka bërë një punë të madhe dentare ( e mjaft te kushtueshme) për të arritur nje buzëqeshje të lakmueshme, sipas profesionistëve të  industrisë. Si një nga femrat më të famshme në planet, është e natyrshme që shumë do të magjepseshin nga transformimi i Victoria gjatë viteve që ajo ka qenë në sy të publikut.

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF