KreuCelebrity

FOTO/ Vanessa Bryant dhe vajza e saj Natalia shkëlqejnë në dasmën e mikut të Kobe Bryant!

FOTO/ Vanessa Bryant dhe vajza e saj Natalia shkëlqejnë në

Vanessa Bryant dhe vajzën e saj Natalia janë shfaqur së fundmi në dasmën e miqve të tyre, Sabrina Ionescu dhe Hroniss Grasu. Ionescu, një basketbolliste profesioniste për femra, u fejua me yllin e NFL, Grasu, në vitin 2023.

Vanessa Bryant dhe vajzën e saj Natalia u shfaqën me fustane mahnitëse, duke tërhequr gjithë vëmendjen. Vanessa, gruaja e ikonës së ndjerë të NBA-së, Kobe Bryant, u vesh me një fustan ari të ndezur, ndërsa vajza e saj zgjodhi një fustan jeshil smeraldi.

FOTO/ Vanessa Bryant dhe vajza e saj Natalia shkëlqejnë në

Duke postuar një foto të nuses me sfondin e perëndimit të diellit, Vanessa shkroi, "Urime @sabrina_i dhe @h_grasu !!! Një çift kaq i bukur. Ju uroj të dyve më të mirat, gjithmonë!!! Xo".

Të ftuarit zbuluan se vendi i dasmës ishte në Laguna Niguel, Kaliforni, e cila mban një vend të veçantë në zemrat e Bryants pasi është vendi ku ndodhet një mural i Kobe dhe vajzës së tij Gianna, të cilët vdiqën në një përplasje helikopteri në 2019.

FOTO/ Vanessa Bryant dhe vajza e saj Natalia shkëlqejnë në

Ionescu, i cili e njihte Kobe Bryant si mentor në ditët e saj para se të bëhej yll në WNBA, që atëherë ka mbajtur një miqësi të pandashme me familjen e yllit të ndjerë të NBA.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF