KreuCelebrity

Po kërkoni një kostum të ri? Këto modele janë perfekte për çdo rast!

Po kërkoni një kostum të ri? Këto modele janë perfekte

Elegante, praktike, e gjithanshme: ja një përzgjedhje kostumesh që duhet t'i keni në vëmendje përgjatë këtij sezoni.. 

Deri më tani, kostumet kanë qëndruar të fshehur nën palltot dhe peliçet artificiale, por tashmë kostumet janë gati për të rifituar gjithë vëmendjen që meritojnë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANINE BING (@aninebing)

Në një sezon në të cilin, siç e dimë tashmë, do të ketë dhjetëra ftesa për dasma, diplomime dhe një mijë raste të tjera të veçanta, kostumet do të jenë miqtë tanë më të mirë, si dhe një alternativë e vlefshme krahas fustaneve elegante klasike.

Dhe në fund të fundit, a ka ndoshta diçka më të mirë se një kostum i bukur për të pasur një pamje të rafinuar dhe të gjithanshme edhe për eventet më formale?

Ne me të vërtetë nuk mendojmë kështu! 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF