KreuCelebrity

“M`u kërkua të bëj s*ks me të”: Billy Baldwin reagon pas deklaratës “bombë” të Sharon Stone!

“M`u kërkua të bëj s*ks me të”: Billy Baldwin

Sharon Stone tregoi se kishte qene nën presion nga producenti, Robert Evans për të kryer marrëdhënie seksuale me kolegun e saj në xhirimet e një filmi, William Baldwin. Aktorja e njohur e kishte përmendur ngjarjen edhe në vitin 2021, por asokohe pa bere emra. Billy u përgjigj me tone ironie përmes llogarisë së tij në Twitter:

"Nuk jam i sigurt përse Sharon Stone vazhdon të flasë për mua pas gjithë këtyre viteve? A është ajo ende e dashuruar me mua apo është ende e lënduar sepse unë i shmanga tentativat e saj për të më joshur?

A i tha ajo shoqes së saj Janice Dickinson një ditë pasi u testova në ekran dhe u ndesha me to në fluturimin tonë të MGM Grand për në Nju Jork… "Do ta bëj atë të bjerë brenda aq shumë me mua, sa t`i vijë mendja vërdallë? Unë di aq shumë gjëra të pista për të, sa do t'ia bënin asaj kokën t`i rrotullohej, por kam heshtur.

Historia e takimit që pata gjoja unë me Bob Evans duke iu lutur atij më lejonte të koreografoja skenën e fundit të seksit në foton më poshtë, në mënyrë që të mos më duhej të puthja Sharon është një legjendë absolute. Pyes veten nëse duhet të shkruaj një libër dhe të tregoj aty gjëra shumë, po shumë shqetësuese, të çuditshme dhe joprofesionale për Sharon? Kjo mund të jetë argëtuese.

“M`u kërkua të bëj s*ks me të”: Billy Baldwin

 

 

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF