KreuCelebrity

Luizi publikon pamjet e shtëpisë së re: “Pasi të lindë vajza këtu do jemi”

Luizi publikon pamjet e shtëpisë së re: “Pasi të

Luiz Ejlli mbetet një nga personazhet më të komentuar të “showbizz” dhe çdo postim i tij në rrjete sociale merr vëmendje. Këngëtari dhe partnerja e tij, Kiara Tito së shpejti presin të bëhen prindër të një vajze. Luizi së fundi ka publikuar pamje nga një banesë në ndërtim, sipas iconstyle, ku thotë se do të zhvendosen bashkë me moderatoren pas lindjes së bebit.

Luizi publikon pamjet e shtëpisë së re: “Pasi të

Ai shpjegon se se kjo është shtëpia e tij e vërtetë, teksa ironizoi ndjekësit që aludonin nëse ai kishte ose jo një banesë.

https://www.tiktok.com/@iconstyle.al/video/7346547643826457862?is_from_webapp=1&sender_device=pc 

Muajin e kaluar u tha se fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli vijon të jetë më i ndjekuri në rrjetet sociale. Videot e tij të shpërndara në të gjitha platformat kanë kaluar së fundmi 15 miliardë shikime, ç’ka tregon se ai është më i preferuari në botën online. Këtë shifër rekord për një personazh nga Shqipëria, ai e ndau dhe me ndjekësit e tij në Instagram dhe Tik Tok.

Luizi publikon pamjet e shtëpisë së re: “Pasi të

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF