KreuCelebrity

Endi Demneri shkëlqen në 100-vjetorin e “Damianit”!

Endi Demneri shkëlqen në 100-vjetorin e “Damianit”!

Firma prestigjioze “Damiani” ka festuar 100-vjetorin me një event madhështor. Pjesë e këtij eventi ka qenë edhe bukuroshja shqiptare Endi Demneri, e cila prej pak kohësh ka nisur bashkëpunimin me këtë markë prestigjioze, pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm që pati me “Dolce & Gabbana”.

Endi Demneri shkëlqen në 100-vjetorin e “Damianit”!

Një performancë e jashtëzakonshme nga Matteo Cocelli dhe një tortë gjigante për këtë 100-vjetor, ishin vetëm dy prej momenteve që shënjuan këtë mbrëmje magjike prej fillimit deri në fund. “Familja Damiani është e lumtur të festojë këtë moment historik me një ngjarje të jashtëzakonshme”, shkruhet në faqen zyrtare të “Damianit” përkrah disa fotove të publikuara nga festa e madhe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAMIANI (@damianiofficial)

Bukuroshja Endi Demneri ka pozuar me emra të njohur botëror, si përkrah ikonës Sofia Loren, aktorit Raoul Bova, futbollistit Fabio Cannavaro dhe aktores Jessica Chastain.

Endi Demneri shkëlqen në 100-vjetorin e “Damianit”!

"Damiani" është një firmë prestigjioze, e cila prej vitesh tashmë është prezente në Shqipëri si ekskluzivitet i “Kastrati Jewllery”, pjesë e pandashme e revistës BORDO.

Endi Demneri shkëlqen në 100-vjetorin e “Damianit”!

Endi Demneri shkëlqen në 100-vjetorin e “Damianit”!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Endi Demneri (@endidemneri)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF